Profolan

na zagęszczenie włosów
Czy warto stosować?

Profolan to kapsułki który wzmagają porost włosów i przywracają wysoką gęstość owłosienia. Poprawiają także stan skóry głowy oraz regenerują cebulki, co jest koniecznie dla prawidłowego wzrostu włosów na głowie. Dzięki systematycznemu stosowaniu tabletek, będziemy mogli zauważyć bardziej gęste i mocniejsze owłosienie, zaledwie po kilku tygodniach stosowania.

Jak działa Profolan i co znajdziemy w składzie?

Producent zebrał wysokiej jakości witaminy oraz ekstrakty ziołowe i minerały, tworząc specjalną recepturę, która skutecznie działa na porost włosów. Skład otrzymał nazwę Grow3 – ma to oznaczać specjalnie wyselekcjonowane elementy, o mocnych właściwościach pozwalających odzyskać dawną gęstość włosów dzięki dogłębnej regeneracji cebulek.

Efekt porostu włosów zależy także od prawidłowego oczyszczenia skóry głowy i dostarczenia jej witamin. Dlatego w składzie znalazła się bogate w minerały roślinne elementy. Pokrzywa dogłębnie oczyszcza i regeneruje naskórek, podczas gdy skrzyp polny wnika głęboko w tkanki gdzie uwalnia witaminy i minerały. Dzięki temu włosy mogą rosnąć szybciej.

Włosy mogą rosnąć szybciej także dzięki wykorzystaniu odżywczych aminokwasów. L-cysteina  regeneruje tkanki głębokie skóry głowy i cebulek włosowych. Odpowiada także za zatrzymanie wypadania włosów. To powoduje, że z cebulek mogą wyrastać silne i gęste włosy, które pozostają takie przez dłuższy czas.

97% mężczyzn stosujących Profolan poleciłoby go swoim znajomy

W składzie Profolanu znajdziemy także wiele witamin, na przykład takie jak E czy B6 – które stanowią konieczny składnik kuracji dbającej o skórę głowy. Dodatkowo są tu także obecne minerały: miedź i cynk. Wpływają one pozytywnie na stan cebulek, jednak ich największą rolą jest umożliwienie ponownego porostu włosa.

Plusy i minusy Profolan

Plusy

Minusy:

Profolan jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich mężczyzn, którzy borykają się z problemem zbyt szybko wypadających włosów,  niezależnie od tego w jakim stadium łysienia jesteś.

Dzięki pielęgnacji tkanek głębokich od wewnątrz, cebulki włosów będą bardziej silne i mniej odporne na uszkodzenia. To spowoduje, że z czasem fryzura zacznie być gęstsza niż dotychcza – będzie to czuć podczas dotyku, a także widać w lustrze. Warto także podkreślić pełne bezpieczeństwo kuracji i brak efektów ubocznych. Panowie, którzy mieli już okazję korzystać z Profolanu, bardzo chwalili efekty działania, a także czas w jakim można zauważyć pierwsze zmiany.

Pamiętaj, aby mieć gwarancję że w twoje ręce trafi oryginalny Profolan zalecamy zakup wyłącznie na oficjalnej stornie producenta. Na jego stronę możesz przejść klikając w poniższy link:
 
e-naturalhealth.com
Logo
Shopping cart