Best seller

Acupremax

Acupremax

Acupremax to nowoczesne wkładki stosujące znane od wielu lat techniki akupresury i refleksologii. Dzięki zastosowaniu specjalnych magnesów pomagają zredukować dolegliwości bólowe oraz stymulować procesy naprawcze w ciele.

Jedna wkładka - wiele zastosowań. Najważniejsze cechy Acupremax.

Wewnątrz wkładek zostały umieszczone specjalne magnesy, które emitują siłę aż 500 gaussów. Dzięki temu, pole magnetyczne przedostaje się do systemu nerwowego, gdzie może neutralizować synapsy odpowiadające za ból. To właśnie dlatego codziennie noszenie wkładek Acupremax pozwala zredukować ból. Efekt umacnia się z czasem, a po około 20-30 dniach, można odczuć bardzo wyraźną ulgę.

prod1

Głęboka regeneracja

Pole magnetyczne i rozmieszczenie receptorów uciskowych, daje działanie zbliżone do tego, jakie można odczuć w profesjonalnych gabinetach fizjoterapii, a także akupresury. Kuracja przy pomocy wkładek Acupremax nie tylko neutralizuje obrzęki i pozwala zredukować stany zapalne, ale także pomaga w odpowiem transporcie tlenu i krwi, oraz mikroelementów wewnątrz organizmu. To pozwala na regenerację ważnych struktur, oraz narządów.

Pomaga w dolegliwościach reumatycznych

Codziennie stosowanie wkładki Acupremax działa jak pewnego rodzaju masaż. Rozmieszczenie punktów refleksologicznych pozwala na dotarcie do całego ciała z poziomu stopy. To pozwala na bardzo szerokie zastosowanie kuracji, która może pomóc w przypadku dolegliwości reumatycznych, problemów z krążeniem krwi, czy nawet kiedy dopadają nas schorzenia reumatologiczne.

Poprawia krążenie krwi

Odpowiedni nacisk, a także skuteczne pole magnetyczne pozwalają poprawić krążenie krwi i wzmocnić system immunologiczny. Przekłada się to na podwyższenie odporności organizmu, ale także na stopniowe usuwanie złogów toksycznych bakterii, które gromadziły się latami. Lepiej ukrwione narządy radzą sobie w większym stopniu ze szkodliwymi substancjami w naszym ciele. Dodatkowo pozwala to również na zwiększenie prędkości metabolizmu – układ trawienny działa szybciej, a zatem łatwiej zrzucić zbędne kilogramy i pozbyć się problemów z niestrawnością.

prod2

Budowa i działanie:

Nasze organizmy i ciała to doskonale zaprojektowane maszyny, które działają jak jedno połączone naczynie. To właśnie dlatego akupresura i refleksologia mają tak szeroki zakres działa. Jeśli odpowiednio umieścimy punkt nacisku, systematyczna kuracja będzie przynosiła bardzo pozytywne rezultaty.

Wkładki Acupremax docierają do nas w rozmiarze uniwersalnym. Rozmieszczenie receptorów i magnesów, zostało zaprojektowane w taki sposób, aby wkładkę można było dociąć do dowolnego rozmiaru obuwia.

Pole magnetyczne, generują umieszczone wewnątrz magnesy, które są w stanie docierać do tkanek głębokich i systemu nerwowego, czemu zawdzięczają swoje działanie. Siła magnesów wynosi aż 500 gaussów, dlatego działanie jest tak odczuwalne, jednak pozostaje całkowicie bezpieczne dla organizmu.

Materiał z jakiego zostały wykonane wkładki przepuszcza odpowiednią ilość powietrza i nie powoduje problemów z poruszaniem się. Dlatego Acupremax możemy stosować w domu, w pracy, a nawet w trakcie dłuższych spacerów.

Plusy

Minusy:

Podsumowanie:

Choć obserwujemy obecnie ogromny rozwój technologiczny, który ma także wpływ na medycynę, czasami stare rozwiązania w nowej formie, to rzecz sprawdzająca się najlepiej. Acupremax wykorzystuje wiedzę, którą stosowano już dekady temu, na przykład w Chinach. Jest to jednak kuracja, która nie zmusza to łykania kapsułek czy chodzenia na specjalistyczne zabiegi.

Wkładki są skuteczne i bezpieczne dla organizmu. Jednorazowa płatność pozwala korzystać z kuracji każdego dnia, a samo stosowanie jest bardzo proste i nie przeszkadza w życiu codziennym.

Pamiętaj, aby mieć gwarancję że w twoje ręce trafią oryginalne biomagnetyczne wkładki Acupremax zalecamy zakup wyłącznie na oficjalnej stornie producenta. Na jego stronę możesz przejść klikając w poniższy link:

9.4 Total Score
TOP PRODUKT

W kategorii: zdrowie

9.4Expert Score
Cena
8
Efekty kuracji
9.5
Łatwość stosowania
10
Stosunek ceny do jakości
10
9.3User's score
Cena
8
Efekty kuracji
9.6
Łatwość stosowania
10
Stosunek ceny do jakości
9.6
Dodaj swoją opinię  |  Czytaj opinie i komentarze
Acupremax
Acupremax
137 zł 317 zł

JAK OCENIASZ KURACJĘ?

Dodaj Odpowiedź

Your total score

e-naturalhealth.com
Logo
Shopping cart