Best seller

Magnetyczna opaska Ortezan na bóle stawów i ograniczenia ruchowe

Ortezan to nowoczesna opaska, dla osób zmagających się z problemami stawów, takimi jak trzeszczące kolana, bóle, a także ograniczenie ruchu. Opaska ta pozwala ustabilizować oraz wzmocnić staw kolanowy oraz zredukować powyższe kłopoty już po 21 dniach regularnego stosowania.

Łagodzenie bólu

Ortezan, dzięki swojej magnetyczno-stabilizującej budowie, potrafi działać pozytywnie na redukcję bólu, obrzęków, zesztywnienia czy „przeskakiwania” w stawie kolanowym. Jednocześnie stabilizuje i chroni stawy przed nadmiernymi przeciążeniami. Dzięki temu życie codziennie stanie się dużo prostsze.

Old man are problem knee pain effect to everyday life

Mniej problemów ze stawami

Unikalna konstrukcja stabilizatora nie tylko pomaga zredukować ból, ale również, dzięki działaniu mikromasażu poprawia krążenie krwi, przez co możliwa jest szybsza regeneracja tkanek oraz zwiększenie wydolności układu mięśniowego.

Zwiększenie zakresu ruchu

Systematyczne stosowanie Ortezanu to wsparcie w codziennym funkcjonowaniu i podejmowaniu takich aktywności fizycznych, jak praca w ogródku, spacery, bieganie, wycieczki terenowe i rowerowe, taniec. Biomagnetyczny stabilizator wykonany jest z przyjaznych skórze, niealergizujących i niedrażniących materiałów, zaś jego struktura została tak zaprojektowana, by doskonale współpracować z ciałem.

Portrait of senior man in a hat gardening

Budowa i działanie:

Za skutecznością Ortezanu stoją dwa elementy. Pierwszym z nich jest zastosowana w stabilizatorze magnetoterapii pulsacyjnej – dzięki indukcji elektromagnetycznej, wpływa ona korzystnie na powstawanie impulsów we włóknach nerwowych, zdolnych hamować przepływ bodźców bólowych w miejscu ich powstania. Ponadto, krew, która przeszła przez tak powstałe pole magnetyczne, wykazuje wyższą zdolność do utlenowania. Oznacza to poprawę zaopatrzenia tkanek w natlenioną krew, co umożliwia szybszą regenerację uszkodzonych tkanek. Takie działanie trudno zaobserwować wśród innych, nieinwazyjnych metod dostępnych na rynku.
 
Drugim elementem jest budowa stabilizatora, która pozwala odpowiednio zabezpieczyć uszkodzony staw kolanowy, a następnie pomaga w stopniowym odzyskiwaniu szerokiego zakresu ruchów. Warto zaznaczyć, że ze stabilizatora można korzystać praktycznie wszędzie, 24 godziny na dobę. Zastosowanie specjalnego materiału pozwala optymalnie rozgrzać uszkodzony staw, jak również pozwala wzmocnić mięśnie poruszane innymi stawami, np. biodrowym. Jego noszenie pomaga również uzyskać prawidłową posturę ciała.

Plusy

Minusy:

Podsumowanie:

Zdrowe stawy to bardzo ważna część dnia codziennego. Umożliwia nie tylko bezpieczne funkcjonowanie w pracy i w domu, ale także pełne korzystanie z życia. Niestety, jak wiele innych obszarów, stawy mogą pogarszać się wraz z upływem czasu, który i w tym przypadku jest bezlitosny.

Na szczęście na rynku pojawia się kilka interesujących metod, które pomagają trochę spowolnić szkodliwe działanie czasu, jeśli chodzi o zwyrodnienia stawów. Wśród nich, szczególną uwagę warto zwrócić na opaskę Ortezan. Dlaczego?

Ponieważ oferuje kompleksowe działanie, pozwala nie tylko zredukować ból i obrzęki, ale również zapewnić stabilizację kolana odciążając jednocześnie sam staw.

Ortezan pomaga także wzmocnić mięśnie oraz zwiększyć zakres ruchu. W dodatku jest całkowicie bezpieczny dla organizmu.

Pamiętaj, aby mieć gwarancję że w twoje ręce trafi oryginalny Ortezan zalecamy zakup wyłącznie na oficjalnej stornie producenta. Na jego stronę możesz przejść klikając w poniższy link:

Ocena 4,9/5 (319 opinii)
5/5
9.4 Total Score
TOP PRODUKT

W kategorii: zdrowe stawy

9.4Expert Score
Cena
8
Efekty kuracji
9.5
Łatwość stosowania
10
Stosunek ceny do jakości
10
9.3User's score
Cena
8
Efekty kuracji
9.6
Łatwość stosowania
10
Stosunek ceny do jakości
9.6
Magnetyczna opaska Ortezan na bóle stawów i ograniczenia ruchowe
Magnetyczna opaska Ortezan na bóle stawów i ograniczenia ruchowe
137 zł 317 zł

e-naturalhealth.com
Logo
Shopping cart