Best seller

Urovico – odzyskaj kontrolę nad pęcherzem

Urovico to nowoczesny preparat, dla osób zmagających się z problemem nietrzymania moczu. Pozwala złagodzić infekcje intymne, ból, pieczenie i dyskomfort oraz zwalczyć problem nietrzymania moczu już po kilku dniach regularnego stosowania.

Urovico – naturalne rozwiązanie na problemy z nietrzymaniem moczu

Urovico to preparat korzystając z mocy naturalnych ekstraktów. Składniki aktywne zawarte w preparacie przyczyniają się do zwalczania problemu nietrzymania moczu poprzez regeneracje błony śluzowej cewki moczowej, czyniąc ją bardziej szczelną i sprężystą. Dodatkowo wzmacnia mięśnie dna miednicy skutecznie pomagając w mimowolnych, niekontrolowanych wyciekach moczu. Urovico wykazuje bardzo wysoką skuteczność w zwalczaniu każdego rodzaju NTM – wysiłkowego, naglącego i przepełnienia. Kuracja składa się wyłącznie z naturalnych składników a efekty można odczuć już po 14 dniach regularnego stosowania.

Jak działa Urovico?

Reguluje nietrzymanie moczu

To koniec wstydliwych mokrych wpadek i bezwiednego moczenia bielizny.

Łagodzi infekcje intymne, ból, pieczenie i dyskomfort

Już od 1. dnia wspiera walkę z bólem, swędzeniem, pieczeniem i dyskomfort podczas korzystania z WC,

Wspomaga pracę nerek i reguluje nadreaktywność pęcherza

Wyniki badań pokazują, że po domowej kuracji czas wytrzymania z pełnym pęcherzem wydłuża się nawet o 1,5 godziny.

Co mówią osoby, które stosowały Urovico?

Milena L.
Milena L."Czuję się lepiej, niż kiedykolwiek!”
Czytaj więcej
"Zaraz po porodzie 5 lat temu zaczęły się moje problemu z nietrzymaniem moczu... to było nie do wytrzymania. Ciągłe wizyty w toalecie, częste infekcje, pieczenie. Próbowałam wielu preparatów ale dopiero Urovico skutecznie pomógł mi w pełni pozbyć się tego problemu. Polecam."
Bożena D.
Bożena D."Już nie popuszczam."
Czytaj więcej
"Nie ma takich słów które opiszą moją ulgę. Po kilku dniach stosowania Urovico zauważyłam znaczną poprawę w kontrolowaniu moczu. Mogę wreszcie wychodzić na normalne spacery, przesypiać spokojnie całe noce."
Paweł R.
Paweł R.
Czytaj więcej
"W pewnym momencie nietrzymanie moczy całkowicie wykluczyło mnie z życia towarzyskiego. Przestałem chodzić na basen, wyjeżdżać ze znajomymi pod namiot. Wtedy natrafiłem na Urovico i od tego czasu wszystko się zmieniło. Jestem bardzo zadowolony z działania preparatu który skutecznie zniwelował moje dolegliwości związane z nietrzymaniem moczu. Skończyło się popuszczanie i ciągłe uczucie parcia na pęcherz."
Katarzyna O.
Katarzyna O."Wreszcie!!!"
Czytaj więcej
"Kuracja Urovico okazała się dla mnie bardzo skuteczna. Już po kilku dniach stosowania zauważyłam znaczną poprawę w kontrolowaniu moczu. Czułam się bardziej pewnie i swobodnie, nie musiałam już martwić się o nieprzewidywalne wycieki moczu. Preparat jest łatwy w użyciu i dobrze tolerowany przez organizm. Polecam go wszystkim, którzy zmagają się z problemem nietrzymania moczu."
Poprzedni
Następny

Dlaczego Urovico jest tak skuteczny?

Tajemnica działania preparatu Urovico, to przede wszystkim jego skład, który wspiera prawidłowe działanie całego układu moczowego 

W składzie Urovico nie występują żadne syntetyczne substancje.

Ekstrakt z nasion dyni piżmowej dzięki wysokiej zawartości kukurbitacyny normalizuje działanie układu moczowego wspomagając regulację pęcherza moczowego. Palma Sabałowa utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie nerek, układu moczowego zapobiegając nietrzymaniu moczu.

Ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej działa antybakteryjnie. Pozwala zmniejszyć przyczepność bakterii do ścianek dróg moczowych, a dzięki właściwościom zakwaszającym obniżać pH moczu. Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej łagodzi dolegliwości układu moczowego i ułatwia oddawanie moczu. Działa przeciwzapalnie i oczyszczająco. 

Plusy i minusy kuracji Urovico

Plusy:

Minusy:

Podsumowanie: Czy warto stosować Urovico?

Nietrzymanie moczy przyczynia się do kompleksów wielu kobiet i mężczyzn na całym świecie. Istnieje wiele metod walki z NTM, jednak część z nich opiera się na drogim oraz inwazyjnym zabiegu, który w dodatku jest bardzo kosztowny. Nie mówiąc o tym, jak długi potrafi być czas rekonwalescencji po operacji.

Kontrola moczu to bardzo ważny element życia codziennego. Umożliwia nie tylko normalne funkcjonowanie w pracy i w domu, ale także pełne korzystanie z życia. Niestety, jak wiele innych obszarów, kontrolowanie moczu może pogarszać się wraz z upływem czasu, który i w tym przypadku jest bezlitosny.

Na szczęście na rynku pojawia się kilka interesujących metod, które pomagają trochę spowolnić szkodliwe działanie czasu, jeśli chodzi o problemy z nietrzymaniem moczu. Wśród nich, szczególną uwagę warto zwrócić na Urovico. Dlaczego?

Ponieważ oferuje kompleksowe działanie, pozwala nie tylko odzyskać kontrolę nad pęcherzem, ale również działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.

Pamiętaj, aby mieć gwarancję że w twoje ręce trafi oryginalna kuracja Urovico zalecamy zakup wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. Na jego stronę możesz przejść klikając w poniższy link:

Dołącz do tysięcy osób, które pokonały nietrzymanie moczu

Ocena 9.8/10 na podstawie 276 opinii
4.9/5
9.8 Total Score
TOP PRODUKT

W kategorii: nietrzymanie moczu

Cena
9
Efekty kuracji
10
Łatwość stosowania
10
Stosunek ceny do jakości
10
Urovico – odzyskaj kontrolę nad pęcherzem
Urovico – odzyskaj kontrolę nad pęcherzem
149 zł 298 zł

e-naturalhealth.com
Logo
Shopping cart