Best seller

Licustin

Licustin to nowoczesny wzmacniacz dźwięku, dla osób zmagających się z problemami słuchu, takimi jak szumy uszne, dekoncentracja, a także zbyt niski poziom słyszenia. Licustin pozwala odbudować aparat słuchu oraz zlikwidować szumy uszne oraz zredukować powyższe kłopoty już po 21 dniach regularnego stosowania.

Lepszy słuch

Mowa to podstawowy sposób porozumiewania się. Mówiąc, ludzie wyrażają swoje emocje, nastroje, przeżycia. Regularne korzystanie z aparatu Licustin pozwala zwiększyć zakres słyszenia tego, co inni mówią, a nawet szepczą. Dzięki nowoczesnemu systemowi audiologicznemu, możesz więc bez przeszkód rozmawiać, słuchać radia i oglądać telewizję. Bez konieczności dopytywania, domyślania się lub czytania z ust.

Redukcja hałasu

Są dźwięki, które chętnie wyeliminowalibyśmy z naszego życia – m.in. odgłosy dochodzące z ulicy, budowy czy po prostu z sąsiedztwa. Im więcej takich dźwięków z otoczenia, tym trudniej usłyszeć drugą osobę na tyle dobrze, aby móc zrozumieć, co mówi. Licustin to zminiaturyzowany komputer w uchu, który pozwala na oddzielenie dźwięków, które chcesz słyszeć od tych niepożądanych, poprzez wzmocnienie funkcji tzw. słyszenia selektywnego (lepsze słyszenie jednych dźwięków na tle innych).

Lepsze funkcjonowanie nerwu słuchowego

Zakłócenia w nerwie słuchowym często uniemożliwiają sprawne przekazywanie informacji do mózgu, co objawia się m.in. dużym spadkiem zrozumiałości mowy. Licustin przyczynia się do tego, że komórki zaczynają reagować prawidłowo. Transmisja informacji do oraz z kory słuchowej przebiega bez problemów. Wszystko to wpływa na poprawę funkcjonowania całego układu słuchowego.

Budowa i działanie:

Za skutecznością Licustinu stoi przede wszystkim sposób, w jaki został zbudowany. Jest to małe i dyskretne urządzenie, które bez problemu dostosuje się do odcienia skóry, nie zwracając na siebie uwagi. 

Licustin jest wyposażony w mikroprocesor, który poprzez dogłębną analizę dźwięku, znacznie poprawia codzienny komfort życia, osób, które posiadają problemy ze słuchem. W pierwszej kolejności fale dźwiękowe są odbierane i dzielone na grupy. Głośne, przeszkadzające hałasy są odfiltrowywane, natomiast dźwięki mowy ludzkiej oczyszczane. Dzięki temu można słyszeć lepiej i wyraźniej.

Z boku wzmacniacza znalazło się także pokrętło, które umożliwia ustawienie poziomu wzmocnienia, tak aby dopasować go idealnie do swoich potrzeb.

Plusy:

Minusy:

Podsumowanie:

Dobry słuch to bardzo ważna część dnia codziennego. Umożliwia nie tylko bezpieczne funkcjonowanie w pracy i w domu, ale także pełne korzystanie z życia. Niestety, jak wiele innych obszarów, poziom słuchu może pogarszać się wraz z upływem czasu, który i w tym przypadku jest bezlitosny.

Na szczęście na rynku pojawia się kilka interesujących metod, które pomagają trochę spowolnić szkodliwe działanie czasu, jeśli chodzi o problemy ze słuchem. Wśród nich, szczególną uwagę warto zwrócić na Licustin. Dlaczego?

Ponieważ oferuje kompleksowe działanie, pozwala nie tylko zredukować szumy uszne, ale również zablokować hałasy i poprawić słyszalność mowy ludzkiej.

Licustin pomaga także wzmocnić narząd słuchu. W dodatku jest całkowicie bezpieczny dla organizmu.

Pamiętaj, aby mieć gwarancję że w twoje ręce trafi oryginalny Licustin zalecamy zakup wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. Na jego stronę możesz przejść klikając w poniższy link:

Ocena 4,9/5 (348 opinii)
5/5
9.4 Total Score
TOP PRODUKT

W kategorii: poprawa słuchu

9.4Expert Score
Cena
8
Efekty kuracji
9.5
Łatwość stosowania
10
Stosunek ceny do jakości
10
9.3User's score
Cena
8
Efekty kuracji
9.6
Łatwość stosowania
10
Stosunek ceny do jakości
9.6
Licustin
Licustin
187 zł 357 zł

e-naturalhealth.com
Logo
Shopping cart